Алматы қаласы
Розыбакиева көшесі 74-үй

Жедел желісі

+7 (727) 395-45-00

Бірыңғай қалалық Call орталығы

3000-103

Анықтама қызметі

+7 (727) 395-45-06

+7 (727) 379-41-83

Туралы біздің дәрігеріміздің әдісінің жазу-сызуында ақпарат

Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасы

ШЖҚ МКК "№3 Қалалық емхана"

Дәрігерлердің қабылдау кестесі

ДӘРІГЕРЛЕРДІҢ ҚАБЫЛДАУ КЕСТЕСІ 01.02.2019-28.02.2019

Aймақ

Т.А.Ә.

Лауазымы

Кабинет нөмірі

Понедельник

Дүйсенбі

Вторник

Сейсенбі

Среда

Сәрсенбі

Четверг

Бейсенбі

Пятница

Жұма

Примечение

Ескерту

БІРІНШІ ЖАЛПЫ ТӘЖІРИБЕЛІК БӨЛІМШЕ

Асылтаева Айнурия Бейсембековна

Бөлімше меңгерушісі

209

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

1

Жусипова Малика

Дуйсенбаевна

ЖТД

228

16.00-20.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

2

Даулетбаева Ақбаян Серкиовна

ЖТД

218

16.00-20.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

3

Марасулова Венера Миржалаловна

ЖТД

226

16.00-20.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

4

Кадрахунова Жазира Камаловна

ЖТД

212

16.00-20.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

5

Сиснёва Татьяна Алековна

ЖТД

224

16.30-20.00

08.00-12.00

16.30-20.00

12.00-14.00

08.00-12.00

6

Кадирова Зумруд Исламқызы

ЖТД

216

16.00-20.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

7

Тажбенбетова Айгерим Бекетовна

ЖТД

215

16.00-20.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

9

Бос орын

ЖТД

221

16.30-20.00

08.00-12.00

16.30-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

23

Ермек Маржан Бахбергенқызы

ЖТД

214

16.00-20.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

ЕКІНШІ ЖАЛПЫ ТӘЖІРИБЕЛІК БӨЛІМШЕ

Жусупова Баян Козыбагаровна

Бөлімше меңгерушісі

211

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

12.00-20.00

08.00-16.00

8

Баймуратов Алмат

Абилханович

ЖТД

226

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

18

Наурызбаева Жанар Ермековна.

ЖТД

221

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

20

Турумова Гульдана Каримовна

ЖТД

224

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

21

Сейткабилова Зарина Сайрамбековна

ЖТД

214

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

22

Мекемтас Айдана Жанболатқызы

ЖТД

228

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

24

Сагындык Улданай Азымхановна

ЖТД

218

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

25

Еркін тіркелу

Жусупова

Баян.Козыбагаровна.

ЖТД

211

10.00-12.00

14.00-16.00

10.00-12.00

16.00-18.00

14.00-16.00

ҮШІНШІ ЖАЛПЫ ТӘЖІРИБЕЛІК БӨЛІМШЕ

Есжанова Мира Ратаевна

Бөлімше меңгерушісі

213

10.00-16.00

08.00-20.00

08.00-16.00

08.00-16.00

12.00-20.00

10

Турсынбаева Анар Болатбековна

ЖТД

215

12.00-16.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

11

Саденова Айнур Ермуратовна

ЖТД

224

12.00-16.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12

Асылбекова

Асель Кайратқызы

ЖТД

228

12.00-16.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

13

ҚАБИЕВА АҚКҮРІШ ҚҰРМАНҒАЗЫҚЫЗЫ

ЖТД

218

12.00-16.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

14

Асылханов

Галымжан Аскарович

ЖТД

212

12.00-16.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

15

Бегайдарова Шолпан Бахытжанқызы

ЖТД

214

12.00-16.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

16

Нурлыбекова Молдир Саматовна

ЖТД

216

12.00-16.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

17

Серикбаева Индира Турлыхановна

ЖТД

226

12.00-16.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

19

Меирманова Айнура Беркутовна

ЖТД

221

12.00-16.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

26

Кыраубаева Динара Дауымшаровна

ЖТД

216

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

27

КУРБАНОВА РАБИЯМ АБЛЯКИМОВНА

ЖТД

215

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

28

Калбият Рауан

ЖТД

212

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

18.02.19 бастап декрет

ПЕДИАТРИЯ БӨЛІМШЕСІ

Жетписова Айсулу Маулиевна

Бөлімше меңгерушісі

204

09.00-18.00

09.00-18.00

09.00-18.00

09.00-18.00

09.00-18.00

1

Карабалаева Ажар Куанышбековна

педиатр

208

16.00-20.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

2

Жумагулова Асель Болатовна

педиатр

205

16.00-20.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

4

Кочергина Инна Владимировна

педиатр

207

16.00-20.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

3

Бос орын

педиатр

208

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

5

Темиркулова Каракоз Аскаровна

педиатр

205

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

6

Бос орын

педиатр

208

12.00-16.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

7

Саржанова Жумагуль Шайхуалиевна

педиатр

207

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

8

Ташимова Замира Ильясовна

педиатр

207

12.00-16.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

9

Сабденбековна Айжан Кайратовна

педиатр

205

12.00-16.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

10

Ни Елена Олеговна

педиатр

207

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

11

Уракбаева Камила

Полатбековна

педиатр

207а

12.00-16.00

16.00-20.00

12.00-16.00

08.00-12.00

16.00-20.00

Әйелдер кеңесі

Кажибекова Гульнара Амангельдиевна

Әйелдер кеңесінің меңгерушісі

323

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

1

Умиртаева Марал Бейбитовна 1-2-3-4

Акушер - гинеколог

318

14.00-20.00

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00-14.00

14.00-20.00

2

Жанабаева Замира Жумагуловна

(5-6-7-9-23 уч)

Акушер - гинеколог

324

14.00-20.00

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00-14.00

14.00-20.00

3

Калыбекова Марина Маратовна

( 12-15-16-17 уч.)

Акушер - гинеколог

324

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00 14.00

4

Сауранбаева Улпан

(10-11-13-14-28 уч.)

Акушер-гинеколог

322

14.00-20.00

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00-14.00

14.00-20.00

5

Әбубәкір Ұлжан Алайдар қызы

(18-21-22-24 уч.)

Акушер - гинеколог

316

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00 14.00

14.00-20.00

08.00 14.00

6

Бекбергенова Макпал Серикбаевна

(8-19-20-25-26-27 .)

Акушер-гинеколог

322

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00 14.00

14.00-20.00

08.00 14.00

Сс,ср,жұма-13.00-14.00

үзіліс.

КПС

Тлеубаева Алия Акылбековна

Акушер-гинеколог КПС

320

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

Терапевт

Даулетбаева Акбаян Сериковна

Терапевт дәрігер

319

11.00-14.00

12.00-15.00

11.00-14.00

16.00-19.00

12.00-15.00

Терапевт

Мекемтас Айдана Жанболатовна

Терапевт дәрігер

319

14.00-17.00

08.00-11.00

14.00-17.00

12.00-15.00

08.00-11.00

МАМАНДАНДЫРЫЛҒАН КӨМЕК БӨЛІМШЕСІ

Садыкова Гульмира Мырзахметовна

Бөлімше меңгерушісі

311

09.00-18.00

09.00-18.00

09.00-18.00

09.00-18.00

09.00-18.00

Каныбекова Кульзат Итембаевна

УДЗ дәрігері

326/3

09.00-15.40

09.00-15.40

09.00-15.40

09.00-15.40

09.00-15.40

Оразов Ғабит Бахытович

УДЗ дәрігері

326/2

13.00-17.00

13.00-17.00

13.00-17.00

13.00-17.00

13.00-17.00

Байжасаров Уалихан Сейтжанович

УДЗ дәрігері

326/1

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

Байжасаров Уалихан Сейтжанович

УДЗ дәрігері

326/2

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

Момундыкова Гулжан Асылхановна

Эндокринолог

407

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

Калтуреева Ботагоз Куанышбековна.

эндокринолог

418

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

Кыраубаева Динара Дауымшаровна

эндокринолог

407

13.00-16.00

16.00-19.00

13.00-16.00

16.00-19.00

13.00-16.00

Асенова Роза Капсалямовна

дерматолог

230

5,7,11,13,19,

21,25,27.

15.00-19.00

прием по нечетным числам

Конкаева Шолпан Атибековна

пульмонолог

230

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

Садыкова Гульмира Мырзахметовна

Кардиолог

313

09.00-12.00

Балалар күні

14.00-17.00

09.00-12.00

Шақыртулар

12.00-16.00

09.00-12.00

Хавдислам Гайни Хавдисламовна

гастроэнтеролог

413

14.00-17.00

14.00-17.00

14.00-17.00

14.00-17.00

14.00-17.00

Пржанова Шайза Казанкаповна

Балалар невропатологы

412

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

Шақырту күні

Худайбердиева Мехрбанум Закиржановна

невропатолог

413

14.00-18.00

Шақырту күні

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

1.02.19 бастап демалыс

ЗАТЫБЕКОВА МУЛДЕР КАНЫБЕКОВНА

невропатолог

412

09.00-14.00

09.00-14.00

1 жасқа дейінгі балалар

09.00-14.00

09.00-14.00

1 жастан асқан балалар

09.00-14.00

Гамалей Валентина Михайловна

стоматолог

426

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

Утесбаев Абай Маратович

Стоматолог

426

08.00-11.00

16.00-18.00

08.00-11.00

16.00-18.00

08.00-11.00

Нуртазина Замира Даутбековна

Стоматолог

426

12.00-18.00

12.00-18.00

12.00-18.00

12.00-18.00

12.00-18.00

Нурселенов Толеген Толеугазинович

Онколог

421

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00- 13.00

08.00-13.00

Шақырту күні

Бос орын

Логопед

416

09.00-13.00

13.00-16.30

09.00-13.00

13.00-16.30

09.00-13.00

Бос орын

Логопед

416

14.00-18.24

08.36-14.00

13.00-18.24

08.36-14.00

13.00-18.24

Абраимова Сауле Абылкасимовна

фтизиатр

124

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

Шарипова Молдир Серикжановна

инфекционист

125

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

Касымов Мырзабек Касымович

хирург

303

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

Тулегенова Майра Слановна

кардиолог

313

08.00-13.00

08.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

08.00-13.00

Калдыбаев Жанаман Елеусизович

Врач хирург, проктолог

308

08.00-17.00

13.00-17.00

08.00-17.00

13.00-17.00

08.00-17.00

Пернебаева Динара Бахытжановна

Окулист

304

14..00-18.00

14..00-18.00

14..00-18.00

14..00-18.00

14..00-18.00

Нурдаулетова Айгерим Ажимкановна

Окулист

306

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

Мусагалиева Айнур Ниазбековна

Отоларинголог

314

Қабылдау тақ сан күндері 8.00-15.00

Жиленков Петр Сергеевич

Отоларинголог

302

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

Сарсенбаев Даулет Жумабекович

уролог

305

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

Корсакова Жадра Гаипбаевна

Хирург

305

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

Режимдік кабинеттерде кварцтау кестесі жұмыс істейді. 11.30-12.00

  • 15.30-16.00
  • 18.30-19.00

Жиналыстардың өткізілуі уақыты.

  • 1 ВОП. Дүйсенбі. 20.00-20.30
  • 2 ВОП. Бейсенбі. 19.00-19.30
  • 3 ВОП. Дүйсенбі. 16.00-16.30

Женская консультация. Сәрсенбі 13.00-14.00

Отделение специализированной помощи. Сәрсенбі 13.00-14.00

Отделение профилактики. Сәрсенбі 12.00-13.00

Аға мед.тіркеуші _______________________________ Гайер В.А

Бас дәрігердің Ұ.Ә.Ж . жөніндегі орынбасары ______________________________ Шалданбаева А.Б.

Келісілді.

  • Бас дәрігердің емдеу ісі жөніндегі орынбасары _______________________________ Саурова С.Ж.
  • 1 ЖТД бөлімшесінің меңгерушісі _______________________________ Асылтаева А.Б
  • 2 ЖТД бөлімшесінің меңгерушісі _______________________________ Жусупова Б.К.
  • 3 ЖТД бөлімшесінің меңгерушісі _______________________________ Есжанова М.Р.
  • Педиатрия бөлімшесінің меңгерушісі _______________________________ Жетписова А.М.
  • Гинекология бөлімшесінің меңгерушісі _______________________________ Кажибекова Г.А.
  • Мамандандырылған көмек бөлімшесінің меңгерушісі ­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­.­._______________________________ Садыкова Г.М.