Алматы қаласы
Розыбакиева көшесі 74-үй

Жедел желісі

+7 (727) 395-45-00

Бірыңғай қалалық Call орталығы

3000-103

Анықтама қызметі

+7 (727) 395-45-06

+7 (727) 379-41-83

Туралы біздің дәрігеріміздің әдісінің жазу-сызуында ақпарат

Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасы

ШЖҚ МКК "№3 Қалалық емхана"

Дәрігерлердің қабылдау кестесі

ДӘРІГЕРЛЕРДІҢ ҚАБЫЛДАУ КЕСТЕСІ 01.04.2019-30.04.2019

Т.А.Ә.

Лауазымы

Кабинет нөмірі

Понедельник

Дүйсенбі

Вторник

Сейсенбі

Среда

Сәрсенбі

Четверг

Бейсенбі

Пятница

Жұма

Примечение

Ескерту

БІРІНШІ ЖАЛПЫ ТӘЖІРИБЕЛІК БӨЛІМШЕ

Асылтаева Айнурия Бейсембековна

Заведущая

Отделением

209

09:00 – 17:00

09:00 – 17:00

09:00 – 17:00

09:00 – 17:00

09:00 – 17:00

1

Жусипова Малика

Дуйсенбаевна

ЖТД

228

16:00 – 20:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

2

Даулетбаева Ақбаян Серкиовна

ЖТД

218

16:00 – 20:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

3

Марасулова Венера Миржалаловна

ЖТД

226

16:00 – 20:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

4

Кадрахунова Жазира Камаловна

ЖТД

212

16:00 – 20:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

5

Сиснёва Татьяна Алековна

ЖТД

224

16:30 – 20:00

08:00 – 12:00

16:30 – 20:00

12:00 – 14:00

08:00 – 12:00

6

Кадирова Зумруд Исламқызы

ЖТД

216

16:00 – 20:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

5.04.19 дейін ж/с демалыс

7

Тажбенбетова Айгерим Бекетовна

ЖТД

215

16:00 – 20:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

9

вакансия

ЖТД

221

16:30 – 20:00

08:00 – 12:00

16:30 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

23

вакансия

ЖТД

214

16:00 – 20:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

ЕКІНШІ ЖАЛПЫ ТӘЖІРИБЕЛІК БӨЛІМШЕ

Жусупова Баян Козыбагаровна

Заведующая отделением

211

08:00 – 16:00

08:00 – 16:00

08:00 – 16:00

12:00 – 20:00

08:00 – 16:00

с 11 февраля по 10 июня

8

Баймуратов Алмат

Абилханович

ЖТД

226

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

18

Наурызбаева Жанар Ермековна.

ЖТД

221

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

20

Вакансия

ЖТД

224

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

15.06.2019 бастап декрет

21

Вакансия

ЖТД

214

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

22

Мекемтас Айдана Жанболатқызы

ЖТД

228

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

24

Сагындык Улданай Азымхановна

ЖТД

218

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

25

Еркін тіркелу

Жусупова

Баян.Козыбагаровна.

ЖТД

211

10:00-12:00

14:00-16:00

10:00-12:00

16:00-18:00

14:00-16:00

11 ақпаннан 10 маусымға дейін

ҮШІНШІ ЖАЛПЫ ТӘЖІРИБЕЛІК БӨЛІМШЕ

Есжанова Мира Ратаевна

Бөлімше меңгерушісі

213

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

10

Турсынбаева Анар Болатбековна

ЖТД

215

12:00 – 16:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

11

Саденова Айнур Ермуратовна

ЖТД

224

12:00 – 16:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12

Асылбекова

Асель Кайратқызы

ЖТД

228

12:00 – 16:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

13

Қабиева Ақкүріш Құрманғазықызы

ЖТД

218

12:00 – 16:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

14

Асылханов

Галымжан Аскарович

ЖТД

212

12:00 – 16:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

15

Бос орын

ЖТД

214

12:00 – 16:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

16

Бос орын

ЖТД

216

12:00 – 16:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

17

Серикбаева Индира Турлыхановна

ЖТД

226

12:00 – 16:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

19

Меирманова Айнура Беркутовна

ЖТД

221

12:00 – 16:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

26

Кыраубаева Динара Дауымшаровна

ЖТД

216

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

27

Курбанова Рабиям Аблякимовна

ЖТД

215

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

28

Бос орын

ЖТД

212

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

17 уч. қабылдау,.17 уч. шақырту

ПЕДИАТРИЯ БӨЛІМШЕСІ

Жетписова Айсулу Маулиевна

Бөлімше меңгерушісі

204

09:00 – 18:00

09:00 – 18:00

09:00 – 18:00

09:00 – 18:00

09:00 – 18:00

1

Карабалаева Ажар Куанышбековна

педиатр

208

16:00 – 20:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

2

Жумагулова Асель Болатовна

педиатр

205

16:00 – 20:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

4

Кочергина Инна Владимировна

педиатр

207

16:00 – 20:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

3

Джапарова Рая Тельмановна

педиатр

208

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

5

Темиркулова Каракоз Аскаровна

педиатр

205

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

6

Бос орын

педиатр

208

12:00 – 16:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

7

Саржанова Жумагуль Шайхуалиевна

педиатр

207

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

8

Ташимова Замира Ильясовна

педиатр

207

12:00 – 16:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

9

Сабденбековна Айжан Кайратовна

педиатр

205

12:00 – 16:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

10

Ни Елена Олеговна

педиатр

207

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

16:00-20:00

12:00-16:00

11

Уракбаева Камила

Полатбековна

педиатр

207а

12:00-16:00

16:00-20:00

12:00-16:00

08:00-12:00

16:00-20:00

ЖЕНСКАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ

Кажибекова Гульнара Амангельдиевна

Әйелдер кеңесінің меңгерушісі

323

08:00 – 17:00

08:00 – 17:00

08:00 – 17:00

08:00 – 17:00

08:00 – 17:00

1

Умиртаева Марал Бейбитовна (1-2-3-4)

Акушер - гинеколог

318

14:00-20:00

08:00 – 14:00

14:00-20:00

08:00 – 14:00

14:00-20:00

2

Жанабаева Замира Жумагуловна

(5-6-7-9-23 уч)

Акушер - гинеколог

324

14:00-20:00

08:00 – 14:00

14:00-20:00

08:00 – 14:00

14:00-20:00

3

Калыбекова Марина Маратовна

( 12-15-16-17 уч.)

Акушер - гинеколог

324

08:00-14:00

14:00-20:00

08:00-14:00

14:00-20:00

08:00 14:00

4

Сауранбаева Улпан

(10-11-13-14-28 уч.)

Акушер – гинеколог

322

14:00-20:00

08:00 – 14:00

14:00-20:00

08:00 – 14:00

14:00-20:00

5

Әбубәкір Ұлжан Алайдар қызы

(18-21-22-24 уч.)

Акушер - гинеколог

316

08:00 – 14:00

14:00-20:00

08:00 14:00

14:00-20:00

08:00 14:00

6

Бекбергенова Макпал Серикбаевна

(8-19-20-25-26-27 .)

Акушер – гинеколог

322

08:00 – 14:00

14:00-20:00

08:00 14:00

14:00-20:00

08:00 14:00

КПС

Тлеубаева Алия .Акылбековна

Акушер – гинеколог КПС

320

09:00 – 17:00

09:00 – 17:00

09:00 – 17:00

09:00 – 17:00

09:00 – 17:00

Терапевт

Даулетбаева Акбаян Сериковна

Врач терапевт

319

11:00-14:00

12:00-15:00

11:00-14:00

16:00-19:00

12:00-15:00

Терапевт

Мекемтас Айдана Жанболатовна

Врач терапевт

319

14:00-17:00

08:00-11:00

14:00-17:00

12:00-15:00

08:00-11:00

МАМАНДАНДЫРЫЛҒАН КӨМЕК БӨЛІМШЕСІ

Садыкова Гульмира Мырзахметовна

Бөлімше меңгерушісі

311

09:00 – 18:00

09:00 – 18:00

09:00 – 18:00

09:00 – 18:00

09:00 – 18:00

15.04.19-20.04.19 бастап демалыс

Каныбекова Кульзат Итембаевна

УДЗ дәрігері

326/3

09:00 – 15:40

09:00 – 15:40

09:00-15:40

09:00 – 15:40

09:00 – 15:40

28.03.19 -10.04.19 демалыс

Оразов Ғабит Бахытович

УДЗ дәрігері

326/2

13;00-17;00

13;00-17;00

13;00-17;00

13;00-17;00

13;00-17;00

11.04.19 бастап демалыс

Байжасаров Уалихан Сейтжанович

УДЗ дәрігері

326/1

09:00-13:00

09:00-13:00

09:00-13:00

09:00-13:00

09:00-13:00

Байжасаров Уалихан Сейтжанович

УДЗ дәрігері

326/2

14:00-18:00

14:00-18:00

14:00-18:00

14:00-18:00

14:00-18:00

Момундыкова Гулжан Асылхановна

Эндокринолог

407

08:00 – 14:00

08:00 – 14:00

08:00-14:00

08:00 – 14:00

08:00 – 14:00

Калтуреева Ботагоз Куанышбековна.

эндокринолог

418

09:00-17:00

09:00-17:00

09:00-17:00

09:00-17:00

09:00-17:00

Кыраубаева Динара Дауымшаровна

эндокринолог

407

13:00-16:00

16:00-19:00

13:00-16:00

16:00-19:00

13:00-16:00

Асенова Роза Капсалямовна

дерматолог

230

1,5,9,11,15,19,23,
25,29.04.2019

15:00-19:00

Конкаева Шолпан Атибековна

пульмонолог

230

09:00-13:00

09:00-13:00

09:00-13:00

09:00-13:00

09:00-13:00

Садыкова Гульмира Мырзахметовна

Кардиолог

313

09:00-13:00

09:00-13:00

отпуск с 15.04.19-20.04.19

Хавдислам Гайни Хавдисламовна

гастроэнтеролог

313

14:00-17:00

14:00-17:00

14:00-17:00

14:00-17:00

14:00-17:00

Пржанова Шайза Казанкаповна

Балалар невропатологы

412

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00

вызывной день

Худайбердиева Мехрбанум Закиржановна

невропатолог

413

13:00-18:00

Үйге Шақырту күні

09:00-14:00

09:00-14:00

09:00-14:00

Затыбекова Мулдер Каныбековна

невропатолог

412

08:00-14:00

08:00-14:00

1 жасқа дейінгі балалар

08:00-14:00

08:00-14:00

1 жастан үлкен балалар

08:00-14:00

Гамалей Валентина Михайловна

стоматолог

426

08:00 – 14:00

08:00 – 14:00

08:00 – 14:00

08:00 – 14:00

08:00 – 14:00

Утесбаев Абай Маратович

Стоматолог

426

08:00-11:00

16:00-18:00

08:00-11:00

16:00-18:00

08:00-11:00

Нуртазина Замира Даутбековна

Стоматолог

426

12:00-18:00

12:00-18:00

12:00-18:00

12:00-18:00

12:00-18:00

Нурселенов Толеген Толеугазинович

Онколог/

маммолог

421

08:00 – 15:00

08:00 – 15:00

08:00- 15:00

08:00 – 15:00

Шақырту күні

Сембай Аида Нуртайқызы

Логопед

416

08:00-14:00

14:00-20:00

08:00-14:00

14:00-20:00

08:00-14:00

Әріпхан Бақнур

Логопед

416

14:00-20:00

08:00-14:00

14:00-20:00

08:00-14:00

14:00-20:00

Абраимова Сауле Абылкасимовна

фтизиатр

124

09:00-15:00

09:00-15:00

09:00-15:00

Токенов Абат Абуович

фтизиопедиатр

124

16:00-20:00

08:00-12:00

сенбі

09:00-13:00

Шарипова Молдир Серикжановна

инфекционист

125

09:00-15:00

09:00-15:00

09:00-15:00

09:00-15:00

09:00-15:00

Тулегенова Майра Слановна

кардиолог

313

08:00-14:00

08:00-14:00

8:00-14:00

8:00-14:00

08:00-14:00

Калдыбаев Жанаман Елеусизович

Врач хирург, проктолог

308

08:00-17:00

08:00-17:00

08:00-17:00

08:00-17:00

08:00-14:00

Пернебаева Динара Бахытжановна

Окулист

304

09:00-14:00

09:00-17:00

09::00-17:00

09:00-14:00

09:00-14:00

Нурдаулетова Айгерим Ажимкановна

Окулист

306

09:00-15:00

09:00-15:00

09:00-15:00

09:00-15:00

09:00-15:00

Мусагалиева Айнур Ниазбековна

Отоларинголог

314

08:00-15:00

08:00-15:00

08:00-15:00

Жиленков Петр

Отоларинголог

302

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00

Сарсенбаев Даулет Жумабекович

уролог

303

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00

қабылдау 30 минуттан

Корсакова Жадра Гаипбаевна

Хирург

305

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-12:00

08:00-14:00

08:00-14:00